LUMAS Latvijā

Skaistais pievelk skaisto. Uzņēmums Neonita.lv nekad nav bijis vienaldzīgs pret radošām izpausmēm un dažādiem mākslas projektiem

Tādēļ uzņēmumam Neonita.lv bija divkāršs prieks, kad parādījās pasūtījums no pasaulē pazīstamās galerijas LUMAS,
kuras izstāžu zāle tagad atrodas arī Rīgā.

28.novembrī Vecrīgā, Audēju ielā 6 notika Baltijas reģionā pirmās LUMAS galerijas — modernās fotogrāfijas telpas — atklāšanas pasākums.

LUMAS koncepcija — tās ir autoru fotogrāfijas un mākslas darbi ierobežotā tirāžā un pieejamās cenās. Pati dizaina pieeja galerijas nofomējumam sniedz iespēju apmeklētājam ieraudzīt, kā mākslas darbs izskatīsies interjerā. Demonstrāciju telpas noformētas kā mājokļa istabas. Tādējādi potenciālais pircējs jūtās nevis kā mākslas galerijā, bet gan ciemos, kur ir gan mājīgums, gan siltums un brīnišķīga kolekcija, ar kuras eksemplāriem labprāt padalīsies viesmīlīgais saimnieks.

Galerijai LUMAS Neonita.lv speciālisti ātri, kvalitatīvi un augstā profesionālā līmenī izstrādāja, izgatavoja un uzstādīja divas izkārtnes fasādei un brīnišķīgu neona uzrakstu THE LIBERATION OF ART, kura analogs ir skatāms visās 34 galerijās LUMAS visā pasaulē.

Neona tehnoloģijā Neonita.lv ir vecākais un pieredzējušākais ražotājs, kas slavena ar savu meistarību un kvalitāti. Galerijas LUMAS uzrakstam THE LIBERATION OF ART tika izmantotas 10 neona stikla caurulītes #212 Ocean Blue.
Neonita.lv lepojas ar tādiem pasūtītājiem un novēl galerijai LUMAS radošu veiksmi, un ar prieku piedalīsies jaunu izstāžu zāļu noformēšanā Baltijas valstīs un Skandināvijā. Radoši spilgti risinājumi — uzņēmuma Neonita.lv vizītkarte.