Gaismas reklāma

Gaismas reklāma — viens no visspilgtākajiem un neaizmirstamākajiem reklāmas veidiem.

Gaismas reklāma ietver informatīvos stendus, jumtu konstrukcijas, kā arī gaismas kastes, maģistrālās ceļazīmes, pilonus, neona reklāmu un gaismas diožu vizuālo reklāmu. Izgaismotās izkārtnes un gaismas kastes tiek pielietotas gan iekštelpās, gan ārtelpās. Telpās, neskaitot informatīvo uzdevumu, visas gaismas konstrukcijas kļūst par neatņemamu dizaina daļu un dažkārt pat veido kopējo visas telpas noformējuma vadlīniju. Neona reklāma kļuvusi par naksnīgās pilsētas sastāvdaļu. Šāda tipa reklāma īpaši pievilcīga reklāmdevējiem, jo tai piemīt tādas īpašības, kā izturība, drošība, ekonomija, tā kā neona lampas patērē nedaudz enerģijas, labi iztur krasus temperatūras kritumus.

Ar neona lampu palīdzību var iegūt vairāk par 40 krāsu toņiem

LED tehnoloģija

Šīs tehnoloģijas ielauzās mūsu dzīvē kā viesulis, mirklī iekarojot vizuālās reklāmas tirgu. Tikai dažu gadu laikā tās burtiski aizstāja tradicionālos reklāmas apgaismojuma avotus. Īpaši iespaidīgi šis process notiek vēsajās ziemeļvalstīs (siltajās zemēs tas notiek ievērojami lēnāk — paliek diožu mikroshēmu pārkaršanas un degradācijas problēma).

Gaismas diodes ar katru dienu kļūst lētākas, spilgtākas, ekonomiskākas un piemērotākas reklāmas ražotāju vajadzībām. Gaismas reklāma — tie ir informatīvie tablo, tradicionālās reklāmas gaismas instalācijas un pilnībā jauns novirziens — reklāmas rullīši. Liela gaismas diožu moduļu un citu uz gaismas diožu bāzētu ierīču priekšrocība ir to universalitāte, izturība, ekonomiskums un drošība, bet mūsu priekšrocība — gaismas reklāmām izmantoto materiālu kvalitāte, cena un pieņemami izgatavošanas termiņi.