×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 547

Olimpiskais centrs MULTIHALLE

Neonita Latvija veic montāžas darbus Daugavpilī Olimpiskajā centrā «Multihalle»

Projekta arhitekts — sia NAMS

Kopumā uz ēkas fasādes, kuras kopējais laukums pārsniedz 2000 kv.m, paredzēts izvietot aptuveni 1200 LED gaismekļu. Uzstādāmā gaismas sistēma spēj mainīt krāsu, tās intensitāti un katru gaismekli var autonomi kontrolēt ar speciālas vadības ierīces palīdzību. Visumā gaismas noformējumu centra ikdienai ierobežo tikai mūsu fantāzija, bet mūsu fantāzija ir neierobežota.

Uz centra fasādes uzstādītos gaismekļus mūsu kompānija ir speciāli izstrādājusi un izgatavojusi speciāli šim projektam saskaņā ar arhitekta prasībām. LED gaismekļiem ir aizsardzība pret koroziju kā arī speciāla iebūvēta optika. Katrs gaismeklis patērē tikai 3 vatus. Bet kopumā visi 1200 LED gaismekļi patērē tikpat elektroenerģijas cik 2 elektriskās tējkannas — 3.6 kilovatus. Tā ir niecīgi maza daļa no tā, ko patērē viss Olimpiskais centrs! Diožu gaismas avotiem gaismekļos ir ļoti ilgs darbības periods (50 000 stundu maksimālās slodzes gadījumā) un tiem nav nepieciešama papildus apkope kā minimums 10 gadu!

Šī projekta detalizētas izstrādes laikā mūsu speciālisti atrada risinājumu, kadā veidā 4 reizes samazināt kabeļu skaitu (no 16km līdz 4km)! Uzstādot gaismekļus un veicot kabeļu komutāciju netiek veikts neviens lodējums, tā kā visi savienojumi izpildīti ar ūdensizturīgieѕm konektoriem. Šāda pieeja ļāva izvairīties no aptuveni 6000 kabeļu savienošanas ar rokām un nepieciešamības gadījumā ļauj viegli nomainīt jebkuru gaismekli bez pieejas ēkas paneļa aizmugures daļai
Pie Daugavpils pilsētas dienas svinībām Olimpiskas vērtības objekts — Daugavpils Olimpiskais Centrs, iegūs pabeigto izskatu.

Sporta kompleksa fasādes gaismas dizains, kuru izstrādāja un uzstādīja - kompānija Neonita Latvija, tehnoloģiju ziņā salīdzināms ar slavena Abu Dabi pilsētas tūrisma kompleksa Yas-Hotel gaismas risinājumiem. Par godu svētkiem pilsētas iedzīvotāji redzēs īsto gaismas šovu.

Objekts ir ievērojams ar to, ka izmantojamus gaismekļus izstrādāja un uztaisīja kompānijas Neonita Latvija inženieri un tehniķi speciāli priekš Olimpiska Centra. Gaismas un krāsas spēle dod organisko un dzīvīgu atmosfēru sporta kompleksa dizainam. Plašas apgaismošanas sistēmas programmēšanas iespējas ļauj demonstrēt vairāk nekā 10 gaismas scenārijus, kas sniegs katram pasākumam, kas notiek sporta kompleksā Multihalle, neatdarināmus un unikālus gaismas toņus.

Montāžas darbi uz Daugavpils Olimpiskā centra fasādes

Sagatavošanas darbi projekta izpildei tika sākti šī gada aprīlī, montāžas darbi — no jūnija sākuma. Šobrīd ievilkti visi kabeļi un uzstādīti 970 LED gaismekļu, tiek veikta kontroles sistēmas un vadības programmu regulēšana. Pēc tam, kad celtnieki varēs nodrošināt darba fronti, mūsu komanda pabeigs pārējo gaismekļu uzstādīšanu praktiski reizē ar celtniekiem, tā kā montāžas darbi uz fasādes notiek paralēli ar fasādes apšūšanu ar alumīnija paneļiem.