Ielu apgaismojuma gaismeklis Road Spark N-SL

Apkārtējās vides izpratnes palielināšanās un energoizdevumu samazināšanas nepieciešamība uzplaiksnīja jaunu „zaļā” ielu apgaismojuma vilni. Mūsu risinājumi ir mūsdienu tehnoloģijas sasniegumu un robusta un praktiska dizaina apvienojums, kas ļauj uzlabot ielu apgaismojuma risinājumu.

RoadSpark lampu sērija ir vadāma, ar regulējamu spilgtumu, tai ir temperatūras un sprieguma kritumu aizsardzība, kā arī industrijas vadošie enerģijas efektivitātes rādītāji.

Vadības sistēma BLB7 ir inteliģents apgaismojuma vadības veids, kas ļauj energoefektīvi izmantot apgaismojuma sistēmu bez ikdienas iejaukšanās tās darbībā. Vadības sistēma darbojas uz fotosensora un astronomiskā pulksteņa mījiedarbības principa, kas atvieglo apgaismojuma intensitātes konfigurēšanu atkarībā no pasūtītāja velmēm un ārējiem apstākļiem. Gaismekļu sinhronā darbība ir balstītā uz gaismas ķermeņu savstarpējo sihnronizāciju pa radiokanālu.

Vadības sistēma spēj strādāt trīs režīmos:

  • sistēmas ieslēgšana vai izslēgšana tradiocionālā veidā
  • sistēmas automātiskā pašregulēšana (izmantojot astronomiskā pulsteņa un fotoradara mijiedarbību)
  • Jauktā vadība
Kā papildus aprīkojums ir iespējams uzstādīt iespēju saņemt atskaites par sistēmas darbību: informācija par ieslēgšanu/izslēgšanu, intensitāti un kopējo enerģijas patēriņu. Attiecīgi, sistēma var palīdzēt sekot energoefektīvai gaismas plūsmas izmantošanai.