SLĒPOŠANAS TRASES APGAISMOJUMS GRUZIJĀ

Piedāvājumu piedalīties konkursā par slēpošanas trases apgaismošanu Bakuriani saņēmām no Gruzijas uzņēmuma “SAXON” Ltd, mūsu partnera šajā reģionā. Projektu izsludināja Gruzijas Finanšu ministrija un Attīstības fonds “Gudauri”. Kvalitatīvs slēpošanas trases apgaismojums - svarīgs un sarežģīts uzdevums. Apgaismojumam jābūt intensīvam un vienmērīgam, gaismekļiem jābūt izturīgiem gan pret zemu, gan augstu temperatūru; uzticamiem lietošanā to remontdarbu sarežģītības dēļ.

Patīkami, ja pasūtītājs apzinās, ka šādu darbu kvalitatīvi var izpildīt tikai profesionāļi, un pat laba, bet plaša patēriņa prece, šajā gadījumā nekādi nederēs. Attālums no Latvijas līdz Gruzijai netraucēja Neonita.lv komandai uzvarēt visos trīs klienta konkursos. Sākot no konceptuālās izstrādes līdz pilnīgai pasūtījuma izpildei ciešā sadarbībā ar trases modernizācijas ģenerāluzņēmēju “Caucasus Supply” Ltd.

Divus rudens mēnešus ilga savā ziņā unikālā LED ielu gaismekļa SkiLight360 izstrāde. Pilnībā programmējams, absolūti kontrolējams LED gaismeklis, kas atbilst visām stingrākajām prasībām un normatīviem slēpošanas trašu apgaismošanai. Šobrīd šis izstrādājums ir viens no ultra progresīvākajiem Eiropā, un šāda līmeņa analogu pārdošanā nav. Lielākajam vairumam plaši pieejamo LED ielas gaismekļu nav ne vajadzīgās jaudas, ne drošības, ne gaismas sadales kvalitātes.

Lai izpildītu pasūtījuma pirmo posmu - apgaismotu daļu no brīnišķīgās “Didveli” trases (apgaismotās trases kopējais garums sastāda 1650 m) Bakuriani, no Latvijas uz Gruziju tika nosūtīti 27 apgaismojuma komplekti. Katrā komplektā ietilpst 1 galvenais gaismeklis un 2 dekoratīvie. Pasūtījumā bija iekļauts arī automatizācijas komplekts, ieskaitot trases apgaismojuma centrālo vadību. Visus komplektus Neonita.lv tehniskajā laboratorijā bija pārbaudījuši mūsu pieredzējušie tehniskie inženieri.

Ļoti īsā laikā visu apgaismojumu uzstādīja Caucasus Supply speciālisti. Montāžas uzraudzību un programmēšanu veica Neonita.lv komanda. Šobrīd projekta pirmais posms ir veiksmīgi pabeigts un nodots ekspluatācijā. SkiLight360 unikālajam gaismeklim ir piecu gadu garantija, bet LED moduļu maiņa, iespējams, būs nepieciešama minimāli pēc 15 gadiem!

Gaismeklis ir veidots uz CREE gaismas diožu bāzes ar nominālo gaismas jaudu 139 Lm/W.

Aprīkots ar izcilu Somijas uzņēmuma LEDIL optisko lēcu ar optisko caurlaidību 94,4%! MeanWell barošanas bloks, kas ideāli atbilst visiem parametriem, nodrošina stabilu un ilgstošu darbību ar maksimālu efektivitāti. Neonita.lv nodrošina pilna servisa atbalstu, un tam ir attālināta piekļuve gaismekļu vadības sistēmai caur internetu.

Kā atzīmēja “Didveli” trases ģenerāldirektors Kote Kadagidze, slēpošanas kūrorts šobrīd ir attīstības stadijā. Tika uzstādīti sniega lielgabali un ultramoderns LED apgaismojums, kas tagad tiek izmantots modernākajās Eiropas trasēs, lai slēpošana būtu iespējama līdz aprīļa vidum.

Kote Kadagidze apstiprināja, ka gaismekļi apgaismo slēpošanas trasi daudzkrāsu dinamiskā režīmā, ir izturīgi pret salu, ērti lietojami un uzticami. Pirmo reizi Bakuriani vēsturē Didveli tiek izgaismots pat naktī, un, pateicoties tam, trase pieejama slēpošanai jebkurā diennakts laikā.

Inovatīvais SkiLight360 LED āra gaismeklis ir ideāli piemērots celtniecības un sporta laukumu, autostāvvietu un citu lielu teritoriju apgaismošanai. Lai iegūtu sīkāku informāciju par unikālā izstrādājuma specifikāciju, lūdzu, sazinieties ar Neonita.lv speciālistiem.

Ritausmas iela 14, Rīga, LV-1058, Latvija

+371 29 55 36 79

riga@neonita.lv

Copyright © 1999 - 2021  Yury Sokolov / Neonita.lv.  All rights reserved