NEONS

JĀ, MĒS IZGATAVOJAM NEONU!

Neons atgriežas. Sākot ar izstāžu interjeru un beidzot ar dzīvojamo telpu interjeru, neons kļūst arvien populārāks un asociējas ar augstākās klases dizainu. Mēs vēlamies radīt gaismas izjūtu efektu un atgriezt neonam tā iepriekšējo slavu.

Viss mūsu neons ir izgatavots ar rokām, un katra neona instalācija, kuru mēs palaižam dzīvē, ir unikāla. Stikla pūšanas process ir ļoti sarežģīts, tā apgūšana prasa ilgus gadus.

Mūsu neonu ierobežo tikai jūsu iztēle. Dažreiz neliela iedvesma var palīdzēt jums saredzēt daudz vairāk.

At some point, many adults experience short-term (acute) insomnia https://sdtcdt.com/zolpidem, which lasts for days or weeks. It's usually the result of stress or a traumatic event. But some people have long-term (chronic) insomnia that lasts for a month or more. Insomnia may be the primary problem, or it may be associated with other medical conditions or medications. You don't have to put up with sleepless nights. Simple changes in your daily habits can often help. Zolpidem and zopiclone to treat insomnia. sdtcdt.com

NEONA KRĀSAS

KVALITĀTE UN UNIKALITĀTE

Izstrādājums, kuru jūs saņemat ar mūsu palīdzību, vienmēr tiks izgatavots ar augstu profesionalitāti un atbildīs visiem mūsdienu kvalitātes kritērijiem.

Ritausmas iela 14, Rīga, LV-1058, Latvija

+371 29 55 36 79

riga@neonita.lv

Copyright © 1999 - 2021  Yury Sokolov / Neonita.lv.  All rights reserved