ARHITEKTŪRAS APGAISMOJUMS

FASĀŽU ARHITEKTŪRAS APGAISMOJUMS KĻŪST PAR DAĻU NO PILSĒTAS APGAISMOJUMA UN PĀRVĒRŠAS PAR SAVDABĪGU ĒKAS VIZĪTKARTI, PADAROT TO UNIKĀLU

 

Šāds apgaismojums var ne tikai uzsvērt ēku mākslinieciskās, funkcionālās un stilistiskās iezīmes, bet arī uzlabot atsevišķu elementu izteiksmīgumu. Mūsdienās objekta mākslinieciskā tēla izveidošanai ir daudzas dažādas iespējas: tas var būt gan vispārējs plūstošs apgaismojums, gan lokālais apgaismojums, kā arī izgaismotas fasādes, silueta apgaismojums, kontūru apgaismojums, dinamisks krāsu apgaismojums un vēl daudz kas cits. Tas viss ir atkarīgs no fantāzijas un ēkas funkcionālajiem mērķiem

Dekoratīvā apgaismojuma galvenās funkcijas ir estētiska bauda un noskaņa. Apgaismojuma dizains variē proporcijās, uzsver vai tieši otrādi, maskē noteiktus objektus vai dekoratīvas detaļas. Izkliedēta vai virzīta gaisma, kas krīt visos iespējamos leņķos vai no dažādiem augstumiem uz dažādām virsmām, paver papildu iespējas vēlamās atmosfēras radīšanai.

Arhitektūras apgaismojumam var būt vadāma un programmējama gaismas intensitāte un krāsu palete, un to var savienot arī ar esošajām automatizētajām ēku vadības sistēmām. Lai maksimāli izmantotu apgaismojuma dizaina iespējas, ieteicams to plānot jau būvniecības vai renovācijas projektēšanas stadijā.

KVALITĀTE UN UNIKALITĀTE

Izstrādājums, kuru jūs saņemat ar mūsu palīdzību, vienmēr tiks izgatavots ar augstu profesionalitāti un atbildīs visiem mūsdienu kvalitātes kritērijiem.

Ritausmas iela 14, Rīga, LV-1058, Latvija

+371 29 55 36 79

riga@neonita.lv

Copyright © 1999 - 2021  Yury Sokolov / Neonita.lv.  All rights reserved